Egzamin ósmoklasisty 2024

Drodzy ósmoklasiści!

Drodzy Uczniowie! 
Przed Wami ważne wydarzenie – egzamin ósmoklasisty. Mam nadzieję, że lata nauki w naszej szkole były dla Was nie tylko okresem wytężonej pracy, ale również czasem zawierania pięknych przyjaźni i kształtowania swojej osobowości. Życzę Wam, abyście mądrze wykorzystali zdobytą w szkole wiedzę i umiejętności. Życzę także, aby wyniki, które uzyskacie na egzaminie, dały Wam możliwość realizacji życiowych planów i marzeń.
Powodzenia!

ORGANIZACJA EGZAMINU

Przedstawiamy instrukcję dotyczącą zachowania się podczas egzaminów ósmoklasisty 14 maja (wtorek) – 26 maja (czwartek) 2024r.

Uczniowie klasy VIII A przychodzą do szkoły na godz. 8.20 do sali nr 12:

Każdy zdający ma mieć ze sobą legitymację szkolną, uczniów obowiązuje strój galowy. Na egzaminy możemy przynieść własną wodę (maksymalnie 0,5 litra w butelce), długopisy (czarne wkłady, bez gumki), linijka (2 dnia na egzamin z matematyki), nie przynosimy telefonów komórkowych ani innych urządzeń telekomunikacyjnych.

Dodatkowe procedury przed i po egzaminie:

A. Egzamin odbywa się w salach lekcyjnych: 20, 21, 22 i w czwartek dodatkowo w salach 17 i 18 – torby z rzeczami osobistymi zostawiamy w sali lekcyjnej.
B. W szkolnej toalecie (parter) mogą przebywać równocześnie 2 osoby.
C. Więcej szczegółowych informacji o egzaminie, data publikacji wyników, dodatkowy termin znajdziecie na stronie: