Spotkanie z naszymi portugalskimi partnerami z Barcelos!

7 grudnia br. doszło do spotkania z naszymi partnerami z portugalskiej szkoły w Barcelos w celu omówienia naszego nowego projektu EFS Erasmus POWER, który zamierzamy (chcemy) realizować w 2022r.

Co ciekawe spotkanie udało się zorganizować nie online a tradycyjnie w świecie realnym. Naszą szkołę reprezentowali dyrektor Rafał Zawiślak i nauczycielka j.angielskiego Anna Gołda-Garasińska.

Poza nawiązaniem osobistych relacji można powiedzieć, że spotkanie było bardzo owocne i być może zaprocentuje czymś więcej niż tylko projektem dwustronnym. Mamy nadzieję, że dzięki niemu uda się wejść w świat prawdziwego Erasmusa, w którym realizować będziemy projekty z 3-4 zagranicznymi partnerami pochodzącymi z państw europejskich i Turcji.

Na pewno naszą szkołę o okresie przełomu stycznia/lutego 2022r. odwiedzi portugalska młodzież z Bacelos! Będą mieli okazję nie tylko poznać naszą placówkę ale również uczestniczyć w wielu ciekawych zajęciach.

O szczegółach będziemy informować na bieżąco 🙂