Dzień Edukacji Narodowej

Dzisiaj odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Uczennice i uczniowie klasy 5 wraz Samorządem Uczniowskim przygotowali wspaniałą oprawę artystyczną.

Tradycyjnie w tym dniu wręczone zostały Nagrody Dyrektora za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktyczno- wychowawczej oraz został rozstrzygnięty Plebiscyt Korneliusze 2023!

W tym roku nagrody w głosowaniu uczniowskim zostały rozdane w 8 kategoriach: Kosiarz Umysłów – p. Bożena Paluch, Dobry Duszek – p. Ewa Gasz, Łowca talentów – p. Anetta Szota, Obieżyświat – p. Katarzyna Domaradzka, Champion – p. Bogumiła Olesiak, Einstein – p. Katarzyna Błaszczyk, Dzwoneczek – p. Ewa Gasz, Merida Waleczna – p. Barbara Malina.

Wszystkim Nauczycielom, Pracownikom obsługi, Uczniom życzymy dobrej, spokojnej szkoły.

Szkoły bezpiecznej i pełnej życzliwości.